Arhaan Khan Programında Anne Malaika Arora'ya “Ne Zaman Evleniyorsun?” Diye Soruyor

SuGiBi

New member
Videodan bir karede Malaika Arora. (nezaket: Dumbbiryani)

Yeni Delhi:

Malaika Arora, oğlu Arhaan'ın talk şovunun yeni konuklarından biri olacak Aptal biryani. Arhaan, kanalın resmi sayfasında Habernun teaserını yayınladı. Videoda Malaika Arora oğluna “Bekâretini ne zaman kaybettin?” diye soruyor. “Vay be” diye yanıt veriyor. Arhaan daha sonra annesine “Sosyal tırmanıcı mısın?” diye sorar. Klipte Malaika “Ben değilim” diye yanıtlıyor. “Bana dürüst bir cevap ver yeter. Bana bir cevap ver yeter” diye ısrar ediyor Malaika. Teaser, Arhaan'ın Malaika'ya “Bana elini göster anne. Bir sonraki sorum ne zaman evleniyorsun?” diye sormasıyla bitiyor.

Video, “Malaika Arora ve Sarjita Raiyani'nin çay döktüğü, içtiği Hakikat ve Baharat oyununda anneleri yakalayın” başlığıyla birlikte paylaşıldı. salan ve oğlanlarla ilgili bazı çılgın hikayeleri ortaya çıkarın.” Videoya buradan göz atın:

Arhaan, Malaika'nın eski kocası ve oyuncu-yapımcı Arbaaz Khan'dan olan oğludur. Malaika ve Arbaaz 19 yıldır evliydiler ve 2017'de boşandılar. Arhaan'ın ortak ebeveynliğini sürdürüyorlar. Arbaaz Khan, geçen yıl Aralık ayında makyaj sanatçısı Shura Khan ile evlendi.

Malaika Arora, en çok aşağıdaki gibi popüler parçalardaki dans performanslarıyla tanınır: Chaiya Chaiya, Munni Badnaam Hui, Anarkali Disko Chali Ve Merhaba Merhaba diğerlerinin arasında. Ayrıca realite TV dizisinde de görüldü Malaika'ya Taşınmak.

Eski bir model olan Malaika da bir VJ'di. Ayrıca yıllar içinde birkaç dans gösterisinde de jürilik yaptı. Hindistan'ın En İyi Dansçısı, Nach Baliye, Jhalak Dikhhla Jaa Ve Zara Nachke Dikha. Ayrıca şu gibi şovları da değerlendirdi: Hindistan'ın Yeteneği Var Ve Yılın Süpermodeli. Malaika Arora bunun dışında bir yoga stüdyosu, bir giyim markası ve bir yiyecek dağıtım platformu da işletiyor.