“Beni Ne Zaman Buluşturacaksın…”

SuGiBi

New member
Görüntü Instagram'da paylaşıldı. (nezaket: mira.kapoor)

Ne yapıyorsanız bırakın ve doğrudan Mira Rajput'un Instagram zaman çizelgesine gidin. Sonunda eşi aktör Shahid Kapoor'un söylentilere konu olan “seyahat planlarına” tepki gösterdi. Kaçırmışsınızdır diye söylüyorum, birkaç gündür internette Shahid'in seyahat planlarıyla ilgili bir e-postanın ekran görüntüsü dolaşıyor ve şunu belirtiyor: “Tüm rezervasyonlar arkadaşı tarafından halledilecek. (göz kırpıyor emoji)” Mira, Instagram Stories'de kendi imzasını taşıyan stiliyle şöyle yazdı: “İnternet, kocanızın seyahat planlarını sizden daha fazla önemsediğinde. Bu arada, beni bu arkadaşım Shahid Kapoor'la ne zaman tanıştıracaksın??? Çok iyi Mira, çok iyi.

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri

Seyahat planı ilk olarak Instant Bollywood'un resmi Instagram sayfasında paylaşıldı. E-posta, tercih edilen havayolları ve otellerin bir listesinin yanı sıra çeşitli uluslararası destinasyonları da içeriyordu. E-posta şu satırla başlıyordu: “Sonunda Shahid'in seyahat planlarına ulaşmayı başardım. Bazı küçük değişiklikler yapabiliriz ama şimdilik bununla devam edebilirsiniz. E-postaya göre Shahid Kapoor'un seyahat tarihleri 23 Nisan ile 16 Mayıs arasında olup Delhi, Tokyo, Sidney, New York, Paris, İstanbul ve Abu Dabi'yi kapsayacak. Sona doğru şöyle yazıyordu: “Herhangi bir sorunuz varsa beni arayın, bunu en kısa sürede harekete geçirmemiz gerekiyor! Konuştuğumuz gibi tüm rezervasyonlar arkadaşı tarafından halledilecek. (göz kırpma emojisi)”

Shahid Kapoor en son Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya'da Kriti Sanon'la birlikte görüldü. Filmin tanıtımı sırasında Shahid, Mira Rajput ile kavgasının ardındaki temel nedenden bahsetti. Oyuncu, “Bu konuda her seferinde Mira ile kavga ediyorum. 'Bana hiç vaktin olmuyor' demekten hoşlanıyor. 'Tamam bebeğim' diyorum ve telefonumu kapalı tutuyorum. Sonra onu bekliyorum ve 15 dakikadır telefonuyla konuşuyor.”

Shahid Kapoor şöyle devam etti: “15 dakika sonra bana bakıyor ve 'Ne?' diyor. 'Hiçbir şey, sana ayıracak vaktim var' diyorum. 'Yapacak iki işim daha var, bir saniye, bu çok önemli' dedi.”

Shahid Kapoor, 2015 yılında Mira Rajput ile evlendi. Çift, kızları Misha ve oğlu Zain'in ebeveynleri olmaktan gurur duyuyor.