Bipasha Basu, Kocasını Takdir Gününde Karan Singh Grover'a Böyle Bir Dilek Diledi

SuGiBi

New member
Bipasha Basu bu görseli paylaştı. (nezaket: bipashabasu)

Yeni Delhi:

Bipasha Basu, kocası Karan Singh Grover'a sevgi gösterme şansını kaçırıyor ve bugün de farklı değildi. Bipasha Basu, Kocasını Takdir Günü münasebetiyle sosyal medyadan Karan için yürekten bir mesaj paylaştı. Oyuncu, Instagram'da iki fotoğraf paylaştı. İlk fotoğrafta çift, Bipasha Basu'nun bebek karnını sergilediği ayna selfiesi için poz veriyor. İkinci fotoğraf, kızları Devi'nin doğum gününde yaşanan hassas bir anı yakalıyor. Anlık görüntüde Karan Singh Grover, hastanede huzur içinde dinlenen Bipasha'nın saçlarına nazikçe dokunuyor. Minnettarlığını ifade eden Bipasha, Karan'a kızları Devi'nin gelişinden sonra bile hayatını aydınlattığı ve sarsılmaz desteği için teşekkür etti.

Bipasha şunu yazdı: “Kocanın Takdir Günü kutlu olsun. Beni asla yalnız hissettirmediğin için teşekkür ederim. Her gün benimle ilgilendiğin için teşekkür ederim. Devi burada olduktan sonra bile beni bir numaran olarak tuttuğun için teşekkür ederim.”

Şöyle ekledi, “Beni anladığın için teşekkür ederim. Sonsuz teşekkür listesi. Sana sahip olduğum için çok mutluyum. Senin olduğun için teşekkür ederim kocam. Sonsuza dek Monkeylove.” Buradaki yazıya bir göz atın.

Gönderiyi bırakır bırakmaz Karan Singh Grover, “Beni bu kadar sevdiğin için teşekkür ederim. Awwwwww. Benim olduğun için teşekkür ederim.”

Bilmeyenler için Bipasha Basu ve Karan Singh Grover 2016'da evlendiler ve mutlu anlarından kesitleri sosyal medyada sık sık paylaşıyorlar. Aileleri, Kasım 2022'de Devi Basu Singh Grover adında bir kız çocuğu olan ilk çocukları ile genişledi.