“Kalbim Minnettarlıkla Dolu”

SuGiBi

New member
Görüntü Instagram'da paylaşıldı. (nezaket: balanvidya)

Mumbai (Maharashtra):

Aktör Vidya Balan son filmiyle başarının tadını çıkarıyor Do Aur Do Pyaar.

Filmdeki rolü nedeniyle izleyicilerden övgü alan Vidya, Pazar günü Instagram'a giderek minnettarlığını ifade etti.

“'Do Aur Do Pyaar' için gördüğümüz tüm sevgi beni gerçekten heyecanlandırıyor. Çok teşekkür ederim. Kalbim sevgiyle, neşeyle, şükranla ve gülümsemelerle dolu. Lütfen bu haberi yayın.. lütfen gelin ve filmi izleyin. ” dedi bir Haberda.

Shirsha Guha Thakurta'nın yönettiği ve Applause Entertainment ile Ellipsis Entertainment tarafından sunulan, Do Aur Do Pyaar 19 Nisan'da serbest bırakıldı.

Pratik Gandhi, Ileana D'Cruz ve Sendhil Ramamurthy'nin de rol aldığı film, modern ilişkilerin inceliklerini araştırıyor.

ANI ile özel bir görüşmede, Parineeta Oyuncu, ilişkilerde açık iletişimin öneminden bahsetti.

Aktris, “Her çiftin kendine özgü bir mantrası olduğuna inanıyorum, ancak bence her şey hakkında birbirimizle açıkça iletişim kurarsak, bu çok yararlı olabilir” dedi.

Eşi Siddharth Roy Kapur ile olan ilişkisini anlatan Vidya Balan, şunları paylaştı: “Siddharth ve ben her şeyi tartışıyoruz, eğer biri kendini kötü hissediyorsa veya sinirleniyorsa ya da aşk varsa bunu birbirimize dürüstçe ifade ederiz ki bu çok önemli. Her şeyi paylaşmak önemlidir. Bir çift için çok önemli ve birlikte çok fazla zaman geçirmek, özellikle de biryani'nin tadını çıkarmak çok önemli.”

Vidya Balan ve Siddharth Roy Kapur, birkaç yıllık flörtün ardından 14 Aralık 2012'de Mumbai'de evlendiler.