Kunal Kemmu, İlk Yönetmenlik İlk Filmine Neden Madgaon Express Adını Verdiğini Açıkladı

SuGiBi

New member
Kunal Kemmu bu görseli paylaştı. (nezaket: kunalkemmu)

Yeni Delhi:

Kunal Kemmu ilk yönetmenlik denemesi için iyi eleştiriler alıyor Madgaon Ekspresi. Başrollerinde Divyenndu, Pratik Gandhi ve Avinash Tiwary'nin yer aldığı komedi filmi hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından seviliyor. Şimdi ise yönetmen bir röportajında filme neden bu adı verdiğini açıkladı. Madgaon Ekspresi. Oyuncu-yönetmen şöyle dedi: “Ben buna isim vermek istedim Madgaon Ekspresi çünkü tüm fikir hoşuma gitti… Filmin doruk noktasını trene yerleştirmek istedim. Bunu nasıl yapacağımı bilmiyordum ama trenin filmin önemli bir parçası gibi kalmasını istedim. Bu sadece temel fikirdi. Ve sonunda, yazmaya başladığımda, en önemli şey ilk önce bu 3 arkadaşı bulmaktı, onların neyle ilgili olduğunu, arkadaşlıklarının neyle ilgili olduğunu ve nasıl geri döndüklerini, kaldıkları yerden devam ettirdiler. ”

Yoluna çıkan tüm sevgilere hitap eden Kunal Kemmu, birkaç gün önce bir şükran notu da paylaştı. Filminin oyuncu kadrosuyla birlikte kamera arkası görüntülerini paylaşan Kunal Kemmu, şunları yazdı: “Çekimlerin 1. gününden, setlerdeki son eşyaları topladığım güne kadar. Madgaon Ekspresi. Her gün pek çok açıdan çok özeldi. Ve bunu harika oyuncu ve teknisyenlerden oluşan ekibim olmasaydı başaramazdım. Filmin sergilediği dostluğun birçok rengine ve bu film aracılığıyla keşfettiğim kendi kişiliğimin birçok rengine. Hepinize mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum ve filmimize gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ediyorum. Bu renk festivali hepinize mutluluk ve şans getirsin.”

Film hakkında Haberler'den Saibal Chatterjee şunları yazdı: “Filmin adı pekala Madcap Express olabilirdi. Aktör Kunal Kemmu'nun ilk yönetmenlik denemesi, Madgaon Ekspresi, nadiren bir nefes almak için duraklayan, vahşi ve tuhaf bir hata komedisidir. Film, şakacı ve parlak gümüş dilli zeka arasında zahmetsizce ve aralıksız gidip geldiği için çılgınca komik. Gerçek mizah sanatını neredeyse unutmuş şişkin bir film endüstrisinden çıkan ve ezici bir alaycılık çağına gelen, bizzat yönetmen tarafından yazılan kardeşçe kahkaha isyanı, mizahın serbestçe akan bir karışımıdır. Git Goa Git Ve Dil Chahta Hai “kararlı bir şekilde kendi canavarı haline gelirken” ve ona 5 üzerinden 3 yıldız verdi.

Madgaon Ekspresi Ayrıca Nora Fatehi, Chhaya Kadam, Upendra Limaye ve Remo D'Souza da önemli rollerde yer alıyor.