Orman Kampı 2024 | Cora Schumacher'in ayrılması: Gizli madde ayrılma nedeni mi?

Yenilmez

Active member

Cora Schumacher'in gönüllü olarak ormandan ayrılmasının ardından, olası gizlilik hükümlerine dair söylentiler dolaşmaya başladı. Yarış pilotu artık bu konuda tavır alıyor.

“Ben Bir Yıldızım – Beni Buradan Çıkarın!” programının tüm izleyicileri için gerçek bir sürpriz oldu: 21 Ocak Pazar günü sunucu Sonja Zietlow, gösterinin bitiminden kısa bir süre önce Cora Schumacher'in orman kampından ayrıldığını duyurdu. kendi isteğiyle var.

Bir gün sonra nedenleri hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı: Cora Schumacher, korona hastalığının etkileriyle mücadele ediyordu ve kamp ateşinin etrafında nefes almak onun için özellikle zordu. 47 yaşındaki oyuncu sağlığı açısından erken emekli olmaya karar verdi. Ancak söylentilere göre gerçek neden bu değildi: Gizli bir RTL sözleşmesinin Schumacher'in erken ayrılmasına yol açtığı söyleniyor.

RTL'de 'Schumi anlaşması' olduğu söyleniyor

“Bild”in haberine göre yayıncı, Cora Schumacher'in kamp ateşi etrafındaki olağanüstü durumda hangi bilgileri açıklayacağı konusunda endişeliydi. Özellikle Formula 1 yıldızı Michael Schumacher ile ilgili detayların olduğu söyleniyor. Orman kampı kapsamında 2013 yılında kayak kazası sonrası kamuoyundan çekilen sporcunun mahremiyetini korumaya yönelik bir “Schumi anlaşması”nın olması gerekiyor.

Aslında Cora Schumacher'in Michael Schumacher'in ailesiyle yakın bir bağlantısı var. Ekim 2001'den Şubat 2015'e kadar erkek kardeşi Ralf ile evlendi. İkili, Michael Schumacher'in kazasından iki yıl sonra boşandı. “Bild”in haberine göre RTL yetkilileri, Schumacher ailesinin televizyonda görmek veya haberlerde okumak istemediği şeyleri ifşa etmesinden korkuyordu.

“Gag sözleşmeleri yok”

Cora Schumacher artık Instagram hikayesinde tavır alıyor: Spekülasyonlardan rahatsız. “Ne saçmalık. Benimle ilgili hiçbir sır yok. İstediğim her şeyi, istediğim zaman ve istediğim kişiye anlatabilirim ve söyleyebilirim. Nokta. Başkaları tarafından herhangi bir şekilde bana dikte edilmek zorunda olduğum hiçbir şaka sözleşmesi yok. “

Cora Schumacher'in eski ailesi hakkında toplum önünde konuşmamasının bir nedeni daha var: “Bunun tamamen aileye olan saygı ve sadakatle alakası var. İsteseydim söylerdim ama söylemeyeceğim.” temiz olduğunu söylüyor. Ancak 20 Ocak tarihli Jungle Camp sayısında durum farklı görünüyordu: Programda Schumacher kampçı arkadaşlarına boşandığında bir gizlilik beyanı vermesi gerektiğini açıkladı. Konuşmadan bunun Ralf Schumacher ile olan başarısız evliliğine mi yoksa Michael Schumacher'in durumuna mı işaret ettiği belli değildi.

Cora Schumacher'in ormandan ayrılmasının gerçek nedeni

Cora Schumacher'e göre bu tür sözleşme maddeleri nedeniyle kamptan ayrılmak zorunda kaldığı yönündeki söylentiler tamamen asılsız. Sadece sağlığına önem veriyordu. Avustralya'ya varır varmaz Kovid sonrası semptomlarının kötüleştiğini fark etti. Astımı da eklenince kendini ormana yeterince hazır hissetmiyordu: “Yeterince hava alamamak ve nefes alamamak gerçekten çok kötü. Aslında panik atak geçirmeniz de mümkün, bu da O gece de akşam dedim” diye açıklıyor Instagram'da.

Schumacher'in bakış açısına göre orman kampını terk etmek tıbbi bir zorunluluktu. Bu nedenle maaşının bir kısmından vazgeçmek zorunda kalabileceğini kabul etti. “Uzun vadede zarar görmek istemediğim ve bunun acısını uzun vadede çekmek istemediğim kanaatindeysem, o noktada neyin daha önemli olduğuna kendim karar vermem gerekiyor: Yüzde 25 daha fazla maaş almak veya bu formattan ayrılmak.” dedi Schumacher.