Parineeti Chopra, Amar Singh Chamkila'nın Başarısını Kutlamak İçin Siddhivinayak Tapınağını Ziyaret Etti

SuGiBi

New member
Resim X'te paylaşıldı. (nezaket: SineHind)

Mumbai (Maharashtra):

Başarısının ardından Amar Singh Chamkilaaktör Parineeti Chopra Çarşamba günü kutsama aramak için Siddhivinayak Tapınağını ziyaret etti.

Parineeti, Ram Navami'nin kutlu vesilesiyle dualarını Mumbai'deki tapınakta sundu. Mumbai merkezli papazlar tarafından çekilen Haberlarda Parineeti, gümüş küpeler ve uyumlu jhootilerle eşleştirdiği güzel beyaz bir takım elbise giymiş olarak görülebiliyor.

Ayrılmadan önce, son albümünde gösterilen tüm sevgiye şükranlarını dile getirdi. Dedi ki, “Çok teşekkür ederim, aap logon ne Chamkila ko bhi bahut pyaar diya hai.

Ayrıca babalar arasındaki tatlıları da rahatsız etti. Yanıt karşısında şaşkına dönen Parineeti, Amarjot rolüyle takdir toplarken duygusallaştı. Amar Singh Chamkila.

Oyuncu, hayranlarına duygularını ifade eden yürek ısıtan bir not yazdı.

Parineeti, Instagram'da setlerden fotoğraflar ve bir teşekkür notu paylaştı.

Notta şöyle yazıyordu: “Battaniyeme kıvrıldım. Sözlerin, çağrıların ve film eleştirilerinden bunalıyorum. (gözyaşları durmuyor)”PARINEETI GERİ DÖNDÜ.” Bu sözler yüksek sesle çınlıyor. Bunu düşünmemiştim. Evet ben geri dönüyorum ve hiçbir yere gitmiyorum!#Chamkila.”

Imtiaz Ali'nin yönetimindeki Amar Singh Chamkila Punjab'ın kitlelerin orijinal rock yıldızının, yoksulluğun gölgesinden çıkan ve müziğinin katıksız gücü nedeniyle 80'lerde popülerliğin doruklarına çıkan, bu yolda birçok kişiyi kızdıran ve suikasta yol açan orijinal rock yıldızının anlatılmamış gerçek hikayesini sunuyor. 27 yaşında genç yaşta.

Diljit Dosanjh canlandırıyor Çamkiladöneminin en çok satan sanatçısı. Parineeti rolünü anlatıyor Amar Singh Chamkila'nin karısı Amarjot Kaur.

Amar Singh Chamkila Netflix'te yayınlanıyor.

(Başlık dışında bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)