Suki Waterhouse, Coachella Performansı Sırasında Bebeğin Cinsiyetini Açıkladı. Kol saati

SuGiBi

New member
Resim X'te paylaşıldı. (nezaket: neonshornceleb)

Yeni Delhi:

Robert Pattinson ve uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Suki Waterhouse kısa süre önce ilk çocuklarını kucağına aldı. Suki Waterhouse, küçük çocuklarının geliş haberini doğruladıktan bir hafta sonra bebeğinin cinsiyetini açıkladı. 12 Nisan Cumartesi günü California, Palm Springs'te düzenlenen 2024 Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali'ndeki heyecan verici performansı sırasında Suki Waterhouse, kendisinin ve nişanlısı Robert Pattinson'un artık bir kız çocuğunun gururlu ebeveynleri olduklarını paylaştı.

Suki Waterhouse, son zamanlarda yaşadığı önemli yaşam değişikliklerinden dolayı minnettarlığını ifade ederek bu sevindirici haberi izleyicilerle paylaştı. Anne olarak yeni keşfettiği rolünden ve hayatının aşkıyla tanışmasından coşkuyla bahsetti ve kız çocuğundan “kendi küçük harika hanımı” olarak bahsetti.

Sahnede performans sergilerken şunları söyledi, “Bazılarınız biliyor mu bilmiyorum ama son zamanlarda hayatımda bazı büyük değişiklikler oldu, bazı oldukça büyük olaylar yaşanıyor. Harika kadınları seviyorum ve çok şanslıyım. kendi küçük harika hanımıma sahip olmak ve hayatımın aşkıyla tanışmak.”

“Bazılarınız biliyor mu bilmiyorum ama son zamanlarda hayatımda bazı büyük değişiklikler oldu, bazı oldukça büyük olaylar yaşandı. Harika kadınları seviyorum ve kendi küçük harika hanımıma sahip olduğum için çok şanslıyım ve hayatımın aşkıyla tanış.”

-Suki Su Evi

pic.twitter.com/EsmeUx7Vye

— Pau Pau (Taylor'ın versiyonu) (@limonycatsup) 13 Nisan 2024
Bu ayın başlarında Suki Waterhouse, yeni doğmuş bebeğinin ilk görüntüsünü Instagram'da paylaştı. Fotoğrafta yeni annenin kundaktaki bebeğine sevgiyle baktığı görülüyor. Fotoğrafın altına Instagram'da “Dünyaya hoş geldin meleği” yazdı.

Geçen ay Suki Waterhouse ve nişanlısı Robert Pattinson'un ilk çocuklarını birlikte karşıladıkları haberi ortaya çıktı. Çift, Los Angeles'ta pembe bir bebek arabasını sürerken görüntülendi. Robert Pattinson MoMA sweatshirt'ü ve Patagonya ceketi giyerken Suki Waterhouse siyah trençkot, beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü tercih etti.