Abishek Ambareesh’in Düğün Resepsiyonunda Süperstar Chiranjeevi, Shatrugan Sinha Ve Diğerleri

SuGiBi

New member
Görüntü Twitter’da paylaşıldı. (nezaket: RaghavendraAdig)

Yeni Delhi:

Süperstar Chiranjeevi ve kıdemli Bollywood oyuncusu Shatrugan Sinha, aktör Abishek Ambareesh ve Aviva Bidappa’nın büyük düğün resepsiyonunda yerlerini aldılar. Aktör Abishek Ambareesh ve Aviva Bidappa’nın Çarşamba gecesi düzenlediği büyük resepsiyon partisi, film kardeşliğinin en büyük isimlerinden bazılarını aynı çatı altında bir araya getirdi. Dahil olanlar arasında, süperstar Chiranjeevi ve kıdemli Bollywood oyuncusu Shatrugan Sinha. Birkaç Telugu filminde Abishek’in annesi Sumalatha ile birlikte çalışan süperstar Chiranjeevi, eşi Surekha Konidala ile birlikte resepsiyona katılırken görüldü.

Shatrugan Sinha şenlikli bir şıklık içindeyken, süperstar her zamanki gibi bir blazer ceketle şık görünüyordu. Yıldızların nikah masasındaki fotoğrafları sosyal medyada çokça paylaşıldı. Buradaki resimlerden bazılarına göz atın:

Bu haftanın başlarında, merhum Kannada aktörü Ambareesh’in oğlu Abishek Ambareesh, model Aviva Bidappa için evlendi. Düğün resepsiyonuna Superstars Rajinikanth, Yash ve Mohan Babu katıldı.

Birkaç gün önce Chiranjeevi, “kanserli olmayan poliplerin” çıkarılması için tıbbi bir prosedürden geçmekle ilgili son sözlerini yanlış aktararak bazı basında çıkan haberleri sağlığı hakkında “gereksiz kafa karışıklığına” neden olmakla eleştirdi.

67 yaşındaki oyuncu, Cumartesi gecesi Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, bazı medya kuruluşlarının kendisini doğru anlamadığını belirterek, “Kanser oldum ve tedavi görerek kurtuldum” şeklinde haberler yayınladı. Sözlerine şöyle devam etti: “Kanser olmayan poliplerin tespit edilip alındığını söyledim. Ben sadece ‘Önce testi yaptırmasaydım kanser çıkacaktı’ dedim. O yüzden herkes önlemini alıp tıbbi muayeneden geçsin. test/tarama’.”

Chiranjeevi bundan sonra görülecek Bholaa Şankar.