Çağla Şıkel: Daima koyu renkliydim, kimi vakit zift rengindeydim

Aslıhan

Active member
42 yaşındaki oyuncu Çağla Şıkel, cilt rengiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Artık güneşlenmediğini söyleyen Şıkel, cilt lekelerinin oluşumunu bu türlü önlemeye çalıştığını söylemiş oldu.

Devamlı olarak bronz cildinde görmeye alışık olduğumuz Çağla Şıkel, artık şuurlu olarak güneşlenmeyeceğini söylemiş oldu. YouTube kanalında açıklamada bulunan Şıkel: “senelerca güneşlendim. Yandığım vakit güzel ve hoş görüntüğümü düşünüyordum. Güneşin ağır hasarlar verdiğini bilmiyordum. yıllar daha sonra bunun bedelini lekelerimizle ödüyoruz. Evvelce nisandan eylüle kadar bulduğum her güneşe yatıyordum. daha sonra aralık üzere derimin rengi açılmaya başlayınca Dubai’ye gidiyordum. Marta kadar yönetim ediyordu. Daima koyu renkliydim, kimi vakit zift rengindeydim.”

‘RENGİMİ AÇTIRMADIM’

“Şimdi bana cildinin rengini mi açtırdın diyorlar. Çocuklarımla ilgilenirken eskisi üzere güneşlenememeye başladım. Kendimi bu biçimde de düzgün hissettiğimi fark ettim. Artık 50 faktör muhafaza kullanıyorum. Olsa 200 faktör kullanacağım. birtakım bazı uzun kollu mayo giyiyorum yanmamak için. kimi birtakım tişörtle giriyorum denize, havuza… Tatlı bir kahverengiyim artık.”