Cenk Tosun’dan, Ulusal Grup Kafilesine Ziyaret

Beykozlu

Member
İngiltere’nin Manchester kentinde yarın başlayacak ve 4 gün sürecek Avrupa Taekwondo ve Para Taekwondo Şampiyonaları için hazırlıklarını sürdüren ulusal gruplara özel bir ziyaretçi geldi.

İngiltere’nin Everton ekibinde forma giyen ulusal futbolcu Cenk Tosun, ulusal kadronun kamp yaptığı otele bir ziyaret gerçekleştirdi. Ulusal taekwondocularla yakından ilgilenen ve moral veren golcü futbolcu, ay-yıldızlı millilerle sohbet etti. Cenk Tosun, Türkiye Taekwondo Federasyonu Lideri Prof. Dr. Metin Şahin ve Ulusal Gruplar Teknik Yöneticisi Ali Şahin ile de bir süre sohbet etti ve muvaffakiyetler diledi.

“Ay-yıldızlı formanın bedelini biliyorum”

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Cenk Tosun, “Ay-yıldızlı formanın kıymetini biliyorum. Onu giymek fazlaca farklı bir his. Burada elinizden geleni yapacağınızı biliyorum. İnşallah buradan başarılı sonuçlarla ülkemize döneceksiniz” dedi.

“Çocuklarımıza farklı bir motivasyon oldu”

Federasyon Lideri Metin Şahin de, “Milli futbolcumuzun ziyareti bizleri onurlandırdı. Çocuklarımıza farklı bir motivasyon oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bu motivasyonla çocuklarımızın daha da başarılı olacağına inanıyoruz. Cenk Tosun, bizi kırmayıp buraya kadar geldi. Bu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.