Cora Schumacher kendi isteğiyle ayrılmasına rağmen ücretini istiyor

Yenilmez

Active member

Yıllardır orman kampının zamanından önce feshedilmesinin adayların maaşlarını etkileyeceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Cora Schumacher buna katlanmak istemiyor.

Bu, bir orman kampı adayının gönüllü olarak ipi çekmesi ilk kez değil. Orman kampının tarihinde şimdiden 13 öngörülemeyen veda yaşandı. Daha sonra izleyiciler genellikle herhangi bir mali sonuç olup olmayacağını merak etti. Raporlara göre bu durumda ücretin yarısı kaybediliyor ancak RTL bu spekülasyonları hiçbir zaman doğrulamadı.

Pazar akşamı ayrılmasının ardından Cora Schumacher de bu sorunla karşı karşıya kaldı. Orman kampından gözyaşları içinde ayrıldı: Aralık ayında geçirdiği korona hastalığının yan etkileri onun için çok zor olacaktı. T-online ile yaptığı röportajda, ücreti konusunda aile doktoruyla iletişime geçmek istediğini açıkladı.

“Tıbbi bir acil durumdu”

Cora Schumacher orman kampından ayrılmasından dolayı hayal kırıklığına uğradığını itiraf ediyor. “Sonuna kadar kalmayı isterdim. 100.000 Euro'luk bir kazancı öylece bırakamazsınız. Ama sağlık her zaman önce gelir.” Konuşma sırasında yarış pilotu sürekli öksürmek zorunda kalıyor ve sesi cızırtılı çıkıyor.

Durumuna rağmen karar Cora Schumacher için kolay olmadı. Çünkü maaş kesintisi dedikodularını da biliyor elbette. Schumacher, “Para hakkında konuşmuyorsunuz. Ancak aile doktoruma tekrar danışacağım çünkü bu tıbbi bir acil durumdu ve durmam gerektiği anlamına geliyordu” dedi. “Artık öyle hissetmiyormuşum gibi değil” diye devam ediyor.

Cora Schumacher Dr. Bob'un değerlendirmesini anlamıyorum

Dr. Cora Schumacher'in gidişinden kısa bir süre sonra Bob durumu farklı değerlendirdi: “Meslektaşlarım ve ben onu her gün, hatta bazen günde iki kez muayene ettik. Bize göre yeterince sağlıklıydı. Yani taşınmak için tıbbi bir neden yok ama Kafasında ayrılma arzusu büyüdü.”

Cora Schumacher'i kızdıran sözler. “Dr. Bob'a ne istediğini söyleyebilir. Günün sonunda o bir doktor değil. Ormana girmeden önce bile korona hastalığımın etkileriyle uğraşıyordum ve boğazımı kaşımaya başlamıştı. Daha sonra ormana taşınmadan önce klima eklendi ve ardından yangından çıkan duman eklendi” diye açıklıyor. Eski model, Dr. Bob'un mesleği konusunda haklı: 73 yaşındaki adam hayatı boyunca sağlık görevlisi, yaban hayatı biyoloğu ve makyaj sanatçısı olarak çalıştı.

Cora Schumacher artık sağlıklı olmaya konsantre olmak istiyor. Çıkışının ardından önce muzlu ekmek yedi ve kendine kahve ısmarladı. T-online röportajında Schumacher, “Beş kilo verdim. Ama şimdi muhtemelen iki kilo geri aldım” dedi.

“Ben Bir Ünlüyüm – Çıkarın Beni Buradan!” dizisinin 17. sezonu 19 Ocak'ta başladı. Bu yılki edisyon RTL için çok özel bir edisyon. Format ilk kez 20 yıl önce ekranlarda titreşti.

On iki yıldızdan yalnızca on bir aday şu anda taç ve 100.000 avroluk ödül için mücadele ediyor. Yarışı kimin kazanacağı 4 Şubat'ta açıklanacak. Ardından büyük final başlıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da RTL bir bölüm daha yayınlıyor. Yayıncının milyonlar kazandığı bir numara. Konuyla ilgili daha fazlasını buradan okuyun: Para makinesi orman kampı.