Cora Schumacher'in klinikte kalmasıyla ilgili RTL yorumları

Yenilmez

Active member

Orman kampından gönüllü olarak ayrıldıktan sonra Cora Schumacher bir klinikte muayene edildi. Avustralya'da bir anlaşmazlık olduğu söyleniyor.

Cora Schumacher, “Ben Bir Ünlüyüm – Çıkarın Beni Buradan!” programının bu yılki sezonunda yer alacak ilk aday oldu. ayrılmak. 21 Ocak Pazar günü gönüllü olarak ayrılışı sadece izleyiciler ve kamp arkadaşları için sürpriz olmadı; RTL ekibi de 47 yaşındaki oyuncunun daha sonra verdiği karara şaşırdı.

Kısa bir süre sonra Cora Schumacher, sağlık nedenleriyle erken ayrılmaya karar verdiğini açıkladı. Aralık ayında geçirdiği korona hastalığının yan etkileri ona büyük sıkıntı yaşatacaktı. Dr. Bob ve ekibi bu gerekçe konusunda şüpheciydi ve görünüşe göre bu durum perde arkasında bir anlaşmazlığa yol açtı. Eski orman kampçısı bu nedenle kendi inisiyatifiyle bir kliniğe gitti; istasyon şimdi bir açıklamayla yanıt veriyor.

Cora Schumacher tıbbi yardım istedi

Dr. Bir RTL röportajında Bob, Cora Schumacher'in orman kampı için fazla hasta olduğu hissine hayran kaldı. Kendisi ve meslektaşları onu düzenli olarak muayene etti: “Bizim görüşümüze göre yeterince sağlıklıydı. Yani taşınmak için tıbbi bir neden yok ama kafasında ayrılma arzusu büyüdü.” Eski modeli kızdıran sözler. O zamandan beri perde arkasında olaylar gelişiyor.

“Bild”in haberine göre Cora Schumacher ile RTL ekibi arasında anlaşmazlıklar vardı. İstasyon hâlâ Dr. Bob'un 47 yaşındaki çocuğun orman kampını terk etmesinin tıbbi bir gerek olmadığı yönündeki görüşüne sadık kalıyor. Schumacher ise duruma farklı bakıyor: Artık kamp ateşi etrafında oturmaya devam edecek durumda olmadığını kanıtlamak istiyor. Bunun için özel bir kliniğe gittiği, detaylı bir muayenenin onun versiyonunu desteklemesi gerektiği söyleniyor.

Cora Schumacher'in Instagram hikayesi, görünüşe göre klinikte kalmasına gerek olmadığını gösteriyor. Görüntülerde bir Yunan restoranında diğer orman kampçılarının arkadaşlarıyla birlikte görülebiliyor.

Konuyla ilgili RTL yorumları

Cora Schumacher, t-online ile yaptığı bir röportajda tıbbi yardım almak istediğini zaten açıklamıştı; gönüllü ayrılması nedeniyle maaşının bir kısmı da risk altında. Schumacher, “Para hakkında konuşmuyorsunuz. Ancak aile doktoruma tekrar danışacağım çünkü bu tıbbi bir acil durumdu ve durmam gerektiği anlamına geliyordu” dedi. “Artık öyle hissetmiyorum gibi değil” diye devam etti. Görünüşe göre şimdi bu beyanını tıbbi bir kontrolle kanıtlamak istiyor.

RTL'nin bu konuda net bir tutumu var. Yayıncı, Cora Schumacher'in takip muayenesinden geçtiğini doğruladı ancak her şeyin yolunda olduğunu belirtti. “Burada da farklı bir tıbbi değerlendirme yapılmadı. Açıklamada, Cora Schumacher'in ayrılması için tıbbi bir nedenin bulunmadığı durumu devam ediyor” denildi.

“Ben Bir Ünlüyüm – Çıkarın Beni Buradan!” dizisinin 17. sezonu 19 Ocak'ta başladı. Bu yılki edisyon RTL için çok özel bir edisyon. Format ilk kez 20 yıl önce ekranlarda titreşti.

On iki yıldızdan yalnızca on bir aday şu anda taç ve 100.000 avroluk ödül için mücadele ediyor. Yarışı kimin kazanacağı 4 Şubat'ta açıklanacak. Ardından büyük final başlıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da RTL bir bölüm daha yayınlıyor. Yayıncının milyonlar kazandığı bir numara. Konuyla ilgili daha fazlasını buradan okuyun: Para makinesi orman kampı.