Divyanka Tripathi “Her İki Ön Kol Kemiğinin” Kırılmasından Sonra İyileşiyor

SuGiBi

New member
Vivek Dahiya bu görseli paylaştı. (nezaket: vivekdahiya)

Yeni Delhi:

Televizyon oyuncusu Divyanka Tripathi, yüksekten düştükten sonra çok sayıda kırık nedeniyle “acil ameliyata” alındı. Kocası aktör Vivek Dahiya, sağlık durumuyla ilgili bir güncelleme sağlamak için Instagram Stories'de bir not yayınladı. Vivek notunda şunları yazdı: “Divyanka iyileşme yolunda. Geçen akşam bir kaza sonucu yüksekten düşerek ön kol kemiklerini kırdı ve acilen ameliyata alınması önerildi. Bize gösterilen tüm sevgi ve duaları takdir ediyoruz. Bu çok şey ifade ediyor. Tüm hayranlarımıza ve medya dostlarımıza, gösterdikleri yoğun sevgi ve ilgi için teşekkür ederiz.”

Vivek Dahiya şöyle devam etti: “Divyanka acı çekerken ve sadece iyileşmek için buradayken bunu evinin ve ailesinin mahremiyetinde yapmasını çok isteriz. Çok sevgi. VD”

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri

Bu olay Divyanka'nın bağ ameliyatı geçirmesinden haftalar sonra meydana geldi. Oyuncu o dönemde hastaneden Vivek Dahiya'nın da yer aldığı bir Haber paylaşmıştı. Divyanka, başlığında şunları yazdı: “Ameliyat olmaktan kısaca toparlanmaya kadar olan yolculuğumu paylaşıyorum. Çok eski 2 tam bağ yırtığımı düzeltmeye karar verdiğim anda, odaklanmış bir şekilde çalışarak vücudumu yaklaşan travma ve durgunluğa karşı güçlendirmeye başladım. Zamanında toparlanabilmem için fizyoterapimi dikkatlice planladım.”

Kocasından bahseden Divyanka Tripathi ekledi, “Vivek Dahiya çok tatlıydı, gülümsememin bir an bile solmasına izin vermedi. Benim çıkarımlarım, eğer bir şeyi düşük bir nokta olarak almazsanız, o olmayacaktır! Düşebilirsin ama geri dönmeyi iyi planla.”

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bilmeyenler için, Vivek Dahia ve Divyanka Tripathi Temmuz 2016'da evlendiler. Günlük dizide ekran alanını paylaştılar. Yeh Hai MohabbateinDivyanka'nın Doktor Ishita Bhalla rolünde ve Vivek'in Müfettiş Abhishek Singh rolünde yer aldığı filmde. Çift aynı zamanda dans realite şovunu da kazandı Baliye 8'e.