Ebru Şancı eşi Alparslan Öztürk’ü gaye aldı: O denli itici oluyor ki…

Aslıhan

Active member
Önceki gün 2. sayfa isimli magazin programına konuk olan Ebru Şancı, eşi Alparslan Öztürk hakkında yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti. Eşinin sakız çiğneme hareketini itici bulduğunu lisana getiren Şancı, yaptığı taklitle gündeme geldi.

Eyüp Spor Kulübü’nde forma giyen futbolcu Alpaslan Öztürk ve eşi Ebru Şancı, son periyotların en dikkat çeken çiftlerinden biri olarak sık sık gündeme geliyor. 2015 yılında nikah masasına oturan ve 3 çocuk sahibi olan çiftin vakit zaman birbirleri hakkında yaptığı açıklamalar ise hayranlarını şaşırtıyor.

Geçtiğimiz gün 2. Sayfa isimli magazin programına konuk olan Ebru Şancı, bir daha epeyce konuşulacak açıklamalara imza attı. Eşinin sakız çiğneme halini eleştiren ve bu durumdan hayli rahatsız olduğunu lisana getiren Şancı, “Bir sakız çiğniyor ay nefret edersin sakızdan. Bilhassa maçta çiğniyor. Nasıl çiğniyor o denli itici… O sakıza takıyorum. Maçta ileti atıyorum, o sakızı çıkart diye. Güya beni bakılırsacek” şeklinde konuştu. Eşinin sakız çiğnediği anları taklit eden Şancı’nın yüz sözü ekran başındaki izleyenleri güldürdü.

Ebru Şancı 2. Sayfa programından kareler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu paylaşımıyla Nusret’i tiye aldı! “Düşünsene Messi’sin, bu kadar büyük…”