En İyi Yaptığı Şeyi Yapan Sadece Süper Fit Taapsee Pannu

SuGiBi

New member
Taapsee Pannu bu fotoğrafı paylaştı. (nezaket: tapsee)

Yeni Delhi:

Taapsee Pannu’nun bir fitness meraklısı olarak epeyce bir üne sahip olduğunu söylemek doğru olur. Bugün bunu gündeme getirmemizin nedeni, aktrisin Perşembe günü Instagram hikayesinde hava yogası yaparken görülebileceği bir fotoğrafını paylaşması. Aktris resmin altına “Ayrıca…” yazdı. Taapsee Pannu bize fitness konusunda ilham vermekten asla geri kalmıyor. Bu haftanın başlarında, aktris bu harika Instagram makarasını paylaştı ve şöyle yazdı: “Hadi geri dönelim…#HolidayOver #RebuildingReality.”

Taapsee’nin yayınladığı resme bakın:

27g8pk8

Taapsee Pannu’nun Instagram hikayesinin ekran görüntüsü

Burada bahsedilen gönderiye bir göz atın:

Taapsee Pannu, geçtiğimiz günlerde ABD’deki kapsamlı tatilini bitirdi. Orada bulunduğu süre boyunca Miami, New York, Los Angeles ve San Francisco’yu ziyaret etti. Bu atlıkarınca gönderisine “Bitti ve bitti” başlığını attı.

Geçen ay Taapsee’nin fitness yolculuğuna geri dönerken, bu ilham verici makarayı, “Spor giyim markasının büyük reklam panolarında her zaman süper bedenler gördüm ve benim gibi birinin bu tür bir başarıya ulaşmasının gerçekten mümkün olup olmadığını merak ettim” yazan bir başlıkla paylaştı. İşimin tamamı ve ruhu bu olmadığında beden. Resimlerde Reebok için Bipasha Basu’yu görene kadar, bu tür reklamlarda kadınlar için çoğunlukla sporcular veya uluslararası yüzler yer alıyordu. İlham aldım. Aynı meslek, bir daha aynı markanın yüzü olacağımı hayal etmekten çok uzakta, işte buradayım, neredeyse 15 yıl sonra o motivasyonu gerçeğe dönüştürüyorum.”

Nisan ayında, fitness eğitmeniyle bu fotoğrafı paylaşan Taapsee, “Aylarca ızgara yapmak ve çok çalışmak, ben bisküvileri yiyebileyim ve o da çayını içebilsin diye. Sujeet Kargutkar sonunda fotoğrafı aldın ve ben gidiyorum. sahip olmak kole bhature ve kruvasanlar.”

İlk Hint sinema filmini ilk kez ile yapan Taapsee Pannu Chashme Baddoor 2013 yılında, eleştirmenlerce beğenilen ve hit filmlerdeki performanslarıyla tanınmaktadır. Pembe, Naam Shabana, Soorma, Mülk, Manmarziyaan diğer Thappad. gibi filmlerde de rol almıştır. Oyun Bitti, Badla, Saand Ki Aankh diğer Misyon Mangalı. Oyuncu son olarak gerilim filmlerinde rol aldı. bulanıklık diğer Dobaaraa.

Oyuncu geçtiğimiz yıllarda Vinil Mathew’s dizisinde de görüntülenmişti.haseen dereotuVikrant Massey’in oynadığı ve Raşmi RoketiO da rol aldı Shabaash MithuMithali Raj’ın hayatına dayanmaktadır.