işte kolçakları nasıl koymayacağın

aysutekin

New member
Birçok ebeveynin kolçaklarla ilgili ortak bir hatasını sosyal medyada paylaşan bir ilk yardım uzmanı.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 8 Ağustos 2023

Bir ilk yardım uzmanı, birçok ebeveynin ortak yaptığı ve çok tehlikeli olabilecek bir hatayı sosyal ağlarda paylaştı. çocukların suda giymesi için kolçaklar.

Sudaki çocuklar: Kolçakları nasıl koymayacağınız aşağıda açıklanmıştır

En iyi yol denizde veya karada kazalardan kaçının havuz çocukları asla gözden kaçırmamak ve her zaman müdahale etmeye hazır olmaktır. Güvenliklerini sağlamak için bunları doğru şekilde kullanmak da önemlidir. yüzdürme cihazlarıcan yelekleri ve kolçaklar gibi. Tam olarak ikincisi üzerinde sık sık ebeveynler çok tehlikeli olabilecek bir hata yaparlar, bir ilk yardım uzmanı tarafından tarif edildi. Instagram’daki bir videoda ebeveynlerin çocuklarına kolçak takarken yaptıkları hatayı açıklayan @miguel_assal’dan bahsediyoruz.

Sudaki çocuklar: ebeveynlerin yaptığı hata

Assal’a göre, Kolçak taktıkları için çocukların güvende oldukları varsayılmamalıdır.. Bunlar kayabilir veya kırılabilir. Bu nedenle uzman çocuktan ayrı tutulmaması ve hiçbir zaman yalnız bırakılmaması gerektiğini garanti eder. Uzman şu açıklamayı yaptı: “onunla aranızda olması gereken maksimum mesafe, bir kolunuzu uzatarak katedebileceğiniz mesafedir.“. “Kendinizi çocuğunuzdan ayırmayın ve her şeyden önce yanı başınızda boğulabilir diye ona dikkat etmekten vazgeçmeyin.” diye ekledi uzman, hemen viral olan videoya.