Pelin Karahan’dan sert sözler! “Bunu aslına bakarsanız erkek oyuncular yapmaz…”

Aslıhan

Active member
Güzel oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Magazin gündeme bomba üzere düşecek sert sözlerde bulunan ünlü oyuncu meslektaşlarına sitem etti.

Özellikle yer aldığı Kavak Yelleri dizisindeki Aslı karakteriyle her insanın gönlünde taht kurmayı başaran hoş oyuncu Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile nikah masasına oturdu. Oyunculuğa orta verdiği görülen Karahan geçtiğimiz günlerde konuk olduğu “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programında meslektaşları için sitem dolu kelamlar sarf etti.

“ARTIK ANNE OLDU ÇALIŞAMAZ…”

Güzel oyuncu kendisine gelen “Sektöre niye kırıldınız?” sorusuna “Genel olarak kesime ve daldaki arkadaşlarıma kırıldım diyebilirim. Evlenip, çocuk yapıp bir hayata geçtikten daha sonra ‘Sen artık bir şey yapmazsın’, ‘Oyunculuk yapmana gerek yok’, ‘Artık anne oldu, çalışmaz’, ‘Eşinin durumu da güzel, muhtaçlığı yok aslına bakarsan’ üzere bir hal gördüm! Ondan epeyce rahatsız oldum. Ben oyuncuyum. Evet, çocuk doğurdum, emzirmek vs. için bir orta verdim, daha sonra devam edeceğim. Bu nasıl bir algıdır; eşinin durumu yeterli, muhtaçlığı da yok.” tabirleriyle sitem dolu bir yanıt verdi.

“BUNU aslına bakarsan ERKEK OYUNCULAR YAPMAZ!”

İki çocuk annesi olan oyuncu ayrıyeten “Ben çalışan bir hanımım, neye gereksinimim yok? Bayanlar yapıyor, hemcinslerim yapıyor bunu! Seni bu biçimde elemiş üzere görüyorlar. Bunu esasen erkek oyuncu yapmaz sana. O devirden daha sonra aslına bakarsanız ‘Kıbrıs’ dizisine gittim. En zorunu seçtim, diğer bir ülkede dizi çektim, herkes de gördü” diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu paylaşımıyla Nusret’i tiye aldı! “Düşünsene Messi’sin, bu kadar büyük…”