Priyanka Chopra'nın Kuzeni Parineeti ve Ekibi Amar Singh Chamkila'ya Bağırması: “Çok İyi Görünüyor”

SuGiBi

New member
Görüntü Instagram'da paylaşıldı. (Nezaket: Priyankachopra)

Yeni Delhi:

Imtiaz Ali'nin yönetmenliği Amar Singh ChamkilaNetflix yayın platformunda yayınlanan film, film camiasındaki ünlülerden övgü topluyor. Filme ve oyuncu kadrosuna övgüler yağdıran son yıldız, küresel yıldız Priyanka Chopra'dan başkası değil. Kale yıldızı takıma yüksek sesle bağırdı Çamkila Pazar günü Instagram hikayelerinde. Filmin IMDB puanına sahip posterini kendi akışında paylaşan Priyanka, aynı zamanda Çamkila Yıldız Parineeti'nin kuzeni şöyle yazdı: “İmtiaz Ali'yi, Diljit'i, Tisha'yı ve ekibi tebrik ederim. Çok güzel görünüyor.”

Priyanka Chopra'nın paylaştığı şeye bir göz atın:

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri

Pazar günü Parineeti Chopra, bir teşekkür notunun yanı sıra Chamkila setlerinden bazı fotoğraflarını da paylaştı. Şöyle yazıyordu: “Şu anda battaniyemde kıvrılmış durumdayım. Sözlerinize, aramalarınıza ve film eleştirilerine boğuldum. (Gözyaşları durmuyor)“PARINEETİ GERİ DÖNDÜ.”Bu sözler yüksek sesle çınlıyor.Bunu düşünmemiştim. Evet geri döndüm ve hiçbir yere gitmiyorum.”

Parineeti'nin gönderisine bir göz atın:

Şimdi geri dönüyorum Amar Singh ChamkilaHaberler'den Saibal Chatterjee, filmle ilgili değerlendirmesinde şöyle yazdı: “Diljit Dosanjh, Chamkila rolünde elinden gelenin en iyisini yapıyor. Hayranlarının da onaylayacağı gibi, bu, filmi bir zevk haline getirmek için yeterli olmalı. Ama dahası da var. Amar Singh ChamkilaParineeti Chopra ve Anuraag Arora'nın modüle edilmiş yorumları ve Imtiaz Ali'nin malzemeye hakimiyeti de dahil. Amar Singh Chamkila büyüleyici bir izleme deneyimidir. Müziği en büyük çekiciliği ama filmin geri kalanındaki her bir parça da aynı derecede ödüllendirici.”