Salman Khan'ın Kardeşi Arbaaz, Evin Dışında Ateş Etmenin “Tanıtım Gösterisi” Olduğu İddialarını Reddetti

SuGiBi

New member
Görüntü Instagram'da paylaşıldı. (nezaket: salmanKhan)

Yeni Delhi:

Pazar sabahı saldırganlar, süperstar Salman Khan'ın Mumbai'nin Bandra kentindeki evinin önünde ateş açtı. Kısa bir süre sonra medyada çıkan bazı haberlerde, işten çıkarmanın aslında bir tanıtım gösterisi olduğu iddia edildi. Bir açıklama yapan Salman Khan'ın kardeşi Arbaaz Khan, Pazartesi günü ailesi adına bir açıklama yaptı. Olayın tanıtım amaçlı olduğu yönündeki iddiaların “doğru olmadığını”, bu tür görüşlerin ciddiye alınmaması gerektiğini söyledi. Şöyle yazdı: “Geçenlerde Salim Khan ailesinin ikamet ettiği Galaxy apartmanında kimliği belirsiz iki kişinin motosikletli ateş açması olayı çok rahatsız edici ve sinir bozucu. Ailemiz yaşanan bu şok edici olay karşısında şaşkına döndü. Ne yazık ki bazı kişiler şunu iddia etti: ailemize yakın olmak ve sözcü gibi davranmak, medyaya bunun bir tanıtım gösterisi olduğunu ve ailenin etkilenmediğini, bunun doğru olmadığını ve bu görüşlerin ciddiye alınmaması gerektiğini söyleyen gevşek açıklamalar yapıyor.”

İnsanları sahte anlatılar yaydıkları için çağırarak, “Salim Khan ailesinin hiçbir üyesi bu olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Şu anda aile, bu istenmeyen olayın soruşturmasında polise yardım ediyor ve işbirliği yapıyor. “Mumbai polisine güveniyoruz ve ailemizi korumak ve güvence altına almak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarına dair güvence aldık.”

Aşağıdaki Arbaaz Khan'ın gönderisine bir göz atın:

Polis, ICYDK, Pazar sabahı Bollywood süperstarı Salman Khan'ın Mumbai'deki evinin önünde silah sesleri duyulduğunu söyledi. Pazar günü sabah saat 5'te motosikletli kimliği belirsiz iki adam Tiger aktörünün Bandra'daki evinin önünde havaya beş el ateş ederek olay yerinden hızla uzaklaştı.