Televizyon yıldızının çalkantılı aşk hayatı

Yenilmez

Active member

Aktör Fritz Wepper öldü. İkinci eşi Susanne Kellermann ise sonuna kadar yanındaydı. İkisi bazı iniş ve çıkışlar yaşadı.

Fritz Wepper Pazartesi sabahı saat 9.45 civarında öldü. Eşi Susanne Kellermann'a göre huzur içinde uykuya daldı. Televizyon yıldızı hayatının son haftalarını Yukarı Bavyera'daki bir bakımevinde geçirdi. Son yıllarda sağlık sorunları onu rahatsız ediyordu.

Fritz Wepper, korona enfeksiyonu veya kan zehirlenmesi gibi hastalıklar günlük yaşamını etkilemeden önce göz kamaştırıcı yaşam tarzıyla tanınıyordu. Bavyera Prensi Leopold ile kutlama yaptı, İsveç Kraliçesi Silvia ile dans etti ve ABD'li aktris Liza Minelli ile çok iyi anlaştı. Münihli oyuncu aynı zamanda aşk hayatı ve dramasıyla da düzenli olarak manşetlerde yer alıyor.

Fritz Wepper'ın kalbini iki kadın fethetti

1979'da Fritz Wepper, kız arkadaşı Angela von Morgen ile evlendi; aktör için ilk kocası Hohenzollern Prensi Ferfried'i terk etti. Wepper'ın ilk eşi, “Tamamen aşıktım ve Fritz'in peşinden gitmek üzere o zamanki kocamdan ayrılmakta bir an bile tereddüt etmedim. Tutku dolu, heyecan verici bir hayat yaşadık. Bir gün bile pişman değilim” diye anımsıyordu Wepper'ın ilk eşi, “Bild”de 2014 yılında yapılan röportaj. 1981 yılında çiftin aşktaki mutluluğunu kızları Sophie taçlandırdı.

2009 yılında Fritz ve Angela Wepper'ın ilişkisinde bir kopuş yaşandı. Dizinin yıldızı kameraman Susanne Kellermann'a aşık oldu. Wepper otobiyografisi “An Ebedi Bir An”da “Susanne hiçbir zaman işleyen bir evliliğe giremezdi. Ona artık bunu yapamayacağıma, içten çöktüğüme dair güvence verdim.” diye açıkladı.

İkisi bir çift oldu. “Derrick” aktörünün de Kellermann'dan bir kızı vardı, ancak ikisi doğumdan kısa bir süre sonra ayrıldı. O zamanlar 35 yaşında olan “Bunte”ye “Birlikte çok şeye katlandık. Artık bunu yapamayız. Aşkımızın hiç şansı yoktu” dedi.

Fritz Wepper daha sonra eşi Angela'nın yanına döndü ve Angela 2019'da beyin kanaması sonucu beklenmedik bir şekilde ölünceye kadar. Cenazesinden bir yıl sonra Münihli, Susanne Kellermann'la tekrar denemeye cesaret etti ve 2020'de onunla evlendi. Wepper, ikinci eşiyle birlikte son birkaç yılın sağlık sorunlarının üstesinden geldi; sonuna kadar onun yanında kaldı.