Yeni müziği Hay Hay’ı yayınlamaya hazırlanan Hadise’ye ödül

Aslıhan

Active member
Şu sıralar O Ses Türkiye Rap’de heyet üyeliği yapan müzikçi Hadise, son müzik çalışması Aşka Kapandım’ın akabinde yeni müziği Hay Hay’ı yayımlamaya hazırlanıyor. Ünlü müzikçi yeni müzik hazırlığındayken aldığı yeni mükafatı de takipçileriyle paylaştı.

Ünlü müzikçi Hadise, ‘Olsun’, ‘Sen Hiç Yorulma’ ve geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü ‘Küçük Bir Yol’ müziklerinin yer aldığı Aşka Kapandım isimli 3 şarkılık EP’si ile tepeye yerleşmişti. Birinci klibini ‘Olsun’a çeken Hadise, bir başka müziği olan ‘Sen Hiç Yorulma’yı da kliplendirmeyi planlıyordu.

Şimdilerde Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap programında heyet üyeliği yapan Hadise, Apple Music’de en hayli dinlenilen ve indirilen albümler listesine direkt 1 numaradan giriş yapmıştı. Müzikçi, YouTube trendlerde de bir numaraya yerleşmişti.

Bu muvaffakiyetlerin akabinde Hadise’den yeni bir müzik muştusu geldi. Kelamı ve müziği Ersay Üner’e ilişkin olan Hay Hay ismini taşıyan bir tekli yayımlamaya hazırlanan müzikçi, dinleyicilerin beğenisini 18 Haziran’dan itibaren almaya başlayacak.

TOPLUMSAL MEDYADAN ÖDÜL

Ünlü müzikçi toplumsal medya alanında bir mükafata layık görüldü. Hadise aldığı mükafatı, ‘Toplumsal Medyayı En Âlâ Kullanan Bayan Müzik Sanatkarı seçildim ve ödüllendirildim. Heyecanımı, mutluluğumu, hüznümü ve hissettiğim tüm hislerimi sizlerle paylaşmak beni kuvvetli hissettiriyor. Yeterli ki varsınız.‘ notuyla paylaştı.